19"-Gehäuse- und Schranktechnik - die optimale Schale für wertvolle Elektronik
apra
Polski Deutsch Français English

 

19“ szafy przemysłowe z IP54 typu TiRAX

Szafa typu "TiRAX 318" jest konstrukcją skręcaną składającą się z opracowanych przez firmę Apra-Net spawanych profili stalowych. Dzięki symetrycznej konstrukcji możliwa jest dowolna konfiguracja drzwi i osłon bocznych (np. drzwi dookoła szafy) w szafie. Dzięki temu nasze szafy będą idealnie dopasowane do każdej instalacji.

Szafy typu TiRAX charakteryzują się bardzo stabilnym stelażem opartym na stalowych profilach spawanych. Profile te są przykręcane śrubami do podstawy oraz dachu szafy. Kolejnym atutem szaf z serii TiRAX jest ich szczelność. Szafy te mają wylewane uszczelki na wszystkich elementach dzięki temu ich stopień ochrony to IP 54.

Nie tylko konstrukcja szaf TiRAX produkowana jest na indywidualne zapotrzebowanie. Również szeroka gama akcesoriów do szaf TiRAX może być zmodyfikowana lub wyprodukowana specjalnie na życzenie klienta.

Dla zastosowań sieciowych oraz data center szafy typy TiRAX występują w wersji IP 20. W takim przypadku stosowane są drzwi perforowane z przodu i tyłu szafy. Perforacja drzwi ma kształt plastra miodu co gwarantuje 80% przepuszczalność powietrza.

Ściągnij PDF z angielskim katalogiem szaf TiRAX
+48 77 415 01 07